O firmie

Firma „Bruk-Drog” Hilary Cholewiński – profesjonalne, kompleksowe brukarstwo oraz zakład drogowy na terenie województwa łódzkiego.


Oferujemy układanie kostki betonowej, granitowej, brukowej oraz budowę podjazdów, parkingów, placów, ciągów pieszych, chodników, ścieżek rowerowych. Specjalizujemy się w budowie dróg, oznakowaniach pionowych i poziomych. Kształtujemy również teren poprzez niwelacje, zagęszczenie, utwardzanie, wykopy, korytowanie. Organizujemy również transport.


Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Jako profesjonaliści sprostamy każdemu wyzwaniu w brukarstwie i budowie dróg. Realizujemy projekty klasyczne i artystyczne. Posiadamy zgrany, wykwalifikowany zespół, który nie tylko wykona pracę, którą klient nam powierzy, ale również służy radą i pomocą w doborze materiałów czy w aranżacji działek. Nasze usługi są trwałe, korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku jak i tych powierzonych przez klientów, posiadamy sprzęty niezbędne do całkowitej realizacji inwestycji. Prace wykonujemy solidnie i w wytyczonym czasie. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w połączeniu z korzystną ofertą cenową.


Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Hilary Cholewiński  609 806 393