Logo firmy
Projektowanie

Oferujemy kompleksowe i przemyślane projekty ogrodów, uwzględniające niezbędne pomiary.

Czytaj więcej
Zakładanie

Tworzone przez nas ogrody wyróżniają się oryginalną aranżacją i dbałością o szczegóły.

Czytaj więcej
Pielęgnacja

Prowadzimy prace pielęgnacyjne nad zrealizowanymi przez nas ogrodami, a także założeniami już istniejącymi.

Czytaj więcej

O nas

Jesteśmy młodym zespołem ludzi z wykształceniem i pasją ogrodniczą. Posiadamy niezbedny bagaż doświadczenia w projektowaniu, realizacji i pielęgnacji ogrodów, który z zapałem wykorzystujemy w naszej pracy. Nie boimy się wyzwań, a pokonywanie kolejnych barier daje nam ogromną satysfakcję.

 

Filozofia

Zieleń i Kropka, czyli przede wszystkim rośliność. To właśnie rośliny są głównym tworzywem, bez nich po prostu nie byłoby ogrodów. Przywiązujemy ogromną wagę do odpowiedniego doboru i jakości materiału roślinnego. Nie zampinamy oczywiście o pozostałych elemntach ogrodu, o które dbamy z równie dużym zaangażowaniem.

 

Jakość, uczciwość, dbałość o detale

Po pierwsze słuchamy inwestorów i dostosowujemy wygląd oraz funkcje ogrodu do ich potrzeb. Dodajemy do niego nasz pierwiastek w postaci ciekawych detali i wyjątkowych rozwiązań. Po drugie dotrzymujemy słowa, uczciwie i rzetelnie podchodzimy do naszych inwestorów. Po trzecie dajemy gwarancję wysokiej jakości naszych usług dzięki użyciu bardzo dobrych materiałów w przystępnej cenie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję