facebook
Logo_Marek_Bud
Budowa domów Wielkopolska
Remonty i wykończenia

Wykonujemy wszelkie prace remontowo wykończeniowe mieszkań i domów. Zajmujemy się również budową domów od podstaw.

Czytaj więcej
Tynki maszynowe
Oferta

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. To dlatego nasi klienci do nas wracają, bo wiedzą, że mają gwarancję perfekcyjnie wykonanej inwestycji.

Czytaj więcej
Kontakt Tynki maszynowe Wielkopolska
Zadzwoń do nas

Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z naszej kompleksowej oferty.

Czytaj więcej

Marek Bud

Szanowni Państwo,

Marek Bud - zakład ogólnobudowalny 

 

Nasza firma oferuje doradztwo i kosztorys robót. Wykonanie wielu projektów oraz wieloletnie doświadczenie pomoże nam w doborze najlepszych rozwiązań w zależności od rodzaju budowy oraz Państwa potrzeb. Realizujemy budowy oraz wykończenia wnętrz na terenie województwa wielkopolskiego oraz w okolicach m.in Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Sulechów, Międzyrzecz i innych pobliskich miejscowościach.

Nasze specjalizacje:

 

Jeśli szukacie Państwo solidnej i profesjonalnej firmy, w której prace wykonywane są  przez fachowców z pasją - zapraszamy do kontaktu.

 

Zapewniamy terminowość i rzetelność wykonywanych przez nas prac oraz doradztwo na każdym etapie budowy domów. Zgodnie z Państwa życzeniem możemy oddać dom w stanie deweloperskim lub w pełni wykończonym. Nasza kadra pracownicza posiada duże doświadczenie w budowie domów pod klucz, uwzględniając tynki maszynowe (tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe) oraz wszelkie inne prace zapewniające estetyczny wygląd wnętrz.

Gwarantujemy Państwu fachową obsługę, solidne wykonanie prac budowlanych oraz doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Przy realizacji domu uczestniczą tylko wysoko wyspecjalizowani fachowcy, specjalizujący się w budownictwie jednorodzinnym i wykończeniach wnętrz. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że wszelkie prace będą wykonane profesjonalnie i solidnie, by dom służył w stanie nienaruszonym przez wiele lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.