O nas

 

profesjonalnie - szybko - tanio

 

Dowóz gratis na terenie Warszawy

(poza Warszawą zamówienie za min. 100 zł)

 

 

Firma TOM-DRUK s.c. świadczy usługi od 1997 r. Nasze biuro mieści się w Warszawie. Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwala zaoferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie:

  • projektu graficznego,
  • przygotowania do druku,
  • druku offsetowego,
  • druku cyfrowego,
  • oprawy i innych prac introligatorskich

 

Drukujemy wizytówki, ulotki, foldery, broszury, koperty, kalendarze, druki firmowe, plakaty, naklejki, teczki firmowe, bloczki i inne na papierze, tekturze , papierach samoprzylepnych. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klientów z naszych usług.

 

Na stałe współpracujemy z wieloma firmami zapewniając im pełną obsługę druku i stemplarstwa. Zajmujemy się wyrabianiem pieczątek znanych producentów. Oferujemy pieczątki marki Trodat, COLOP oraz Wagraf.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Skontaktuj się z naszym biurem, a otrzymasz precyzyjną, adekwatną do swoich oczekiwań wycenę usług świadczonych przez naszą drukarnię.

Szczegóły zapytania

Rodzaj pracy:

Nakład (szt):

Format:

Papier:

Dostawa:

Kontakt do Państwa

Twój e-mail:

Imię i nazwisko:

Telefon:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOM-DRUK S.C. BOŻENA I MAREK TOMASZEWSCY z siedzibą w Warszawa, przy ul. Potażowa 23,02-400 Warszawa, NIP: 5222576594.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* - pola obowiązkowe