STOMAL
brama,ogrodzenie STOMAL
O nas

Wieloletnia tradycja i doświadczenie w produkcji ogrodzeń i bram kutych, jest u nas przekazywana z pokolenia na pokolenia. Miłość do piękna i zamiłowanie solidności sprawiają, że nasze produkty to symbol jakości.

Czytaj więcej
automatyka bram STOMAL
Nasze projekty

Szeroka gama usług i produktów firmy Stomal obejmuje trwałe ogrodzenia, estetyczne balustrady balkonowe, schodowe i tarasowe, a także projektowanie i montaż konstrukcji stalowych o niewielkich rozmiarach, jak na przykład altany czy wiaty samochodowe.

Czytaj więcej
elektryka STOMAL
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, wymagającej konsultacji lub fachowej porady w związku z planowanymi pracami przy budowie ogrodzenia, montażu balustrad bądź wyborze bramy wjazdowej lub furtki.

Czytaj więcej

O firmie

Stomal to firma z tradycjami. Budową ogrodzeń ze stali, bram i furtek zajmujemy się już od pokoleń. Rodzinne tradycje mają dla nas wielką wartość, podobnie jak szacunek do pracy, którą wykonujemy. Wiemy jak ważnym elementem każdej nieruchomości są ogrodzenia, bramki, bramy i balustrady, dlatego do każdego zlecenia wkładamy serce, pasję i 100% zaangażowania. W efekcie powstają rzeczy, które nie tylko cieszą oko, są funkcjonalne, ale również których trwałość znajduje się na najwyższym poziomie. Szeroka gama usług ślusarskich jest w naszej firmie nieustannie wzbogacana o nowe pozycje. Chcąc nadążać za rosnącymi oczekiwaniami naszych klientów, a jednocześnie być konkurencyjnymi na rynku, jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje i potrzeby, w tym również usługi budowlane. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat Państwa zlecenia, terminów i wyceny, bardzo prosimy o kontakt.