O firmie

Steelbud to poznańskie przedsiębiorstwo działające na rynku konstrukcji stalowych. Podstawę naszej oferty stanowią różnego rodzaju konstrukcje, balustrady i ogrodzenia. Dodatkowo, wykonujemy także roboty ziemno - drogowe oraz usługi tokarskie.

 

Czym się zajmujemy? 

 

Pracujemy dla deweloperów realizując duże zlecenia budowy obiektów mieszkalno-usługowych, hal produkcyjnych i magazynowo-biurowych, jak również dla mniejszych firm budowlanych oraz inwestorów prywatnych. Wykonujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów, ale również wykonujemy we własnym zakresie dokumentacje techniczną i rysunki wykonawcze zleconych inwestycji na podstawie sugestii klientów. Proponujemy profesjonalne doradztwo projektanta i wizualizację w cenie projektu.

 

Tworząc nasze konstrukcje stawiamy na jakość. Wytrzymałość wykorzystanych materiałów oraz solidność wykonania gwarantują wysoki komfort użytkowania. Naszą pasją jest też design. Projektant dostosowuje każdą konstrukcję do stylu i charakteru obiektu oraz jego przeznaczenia. Łączymy przyjemne z pożytecznym, praktyczne konstrukcje z wizualną estetyką. Nie boimy się odważnych rozwiązań, łączenia różnych materiałów czy niekonwencjonalnych propozycji. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły!

 

Dlaczego my?

 

Steelbud to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą zgrany i doświadczony zespół. To właśnie dzięki nim tworzona przez nas firma jest rozpoznawalna i doceniana na rynku poznańskim, choć nie tylko. Pracujemy zarówno w Poznaniu jak i na terenie całej Polski.

 

Współpracujemy z uznanymi firmami branży budowlanej, inwestorami i deweloperami. Wykonane przez nas elementy stalowe, balustrady, schody i wykończenia wnętrz można znaleźć w takich inwestycjach jak:
Galeria MM (Ataner)
Park Biurowy PIXEL (Budimex SA)
Kamienica Za Teatrem (Nickel Development)
Apartamenty ul. Kolejowa (Wechta SA)
Altax Szamotuły (Democo Poland)
Poznań City Center (TriGranit Development)

 

Ponadto, dysponujemy wysokiej klasy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu powierzone prace wykonujemy solidnie i terminowo. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując projekty do możliwości i potrzeb klienta. Dla nas to też coś więcej niż jedynie kawałek metalu. STEELBUD to marka, której możesz zaufać.

 

Zapraszamy do współpracy!

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Twój e-mail:

Temat:

Treść: