facebook
Infolinia: (22) 203-57-23
Konsultant

Poszukujemy głodnych sukcesu przedsiębiorczych konsultantów, którzy podejmują się wyzwania, jakim jest doradztwo i sprzedaż profesjonalnych rozwiązań wspierających firmy w zakresie marketingu internetowego.


Webmaster

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy także specjalistów lub osób zaczynających swoją przygodę z programowaniem stron internetowych.

Masz więcej pytań? Zadzwoń pod numer - 796 373 565 lub napisz - rekrutacja@neofusion.pl
8 maja uczestniczyliśmy w studenckich targach pracy na uczelni Vistula na Ursynowie. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych konkursach i złożyli swoje CV. Mamy nadzieję, że z cześcią z Was już wkrótce spotkamy się w biurze.
Z przyjemnością wspieramy i trzymamy kciuki za piłkarzy klubu KS Przyszłość Włochy. Tak jak w drużynie tak i w firmie - wiemy jak ważny w osiągnęciu sukcesu jest zgrany zespół.

Z dumą informujemy, że od dnia 5 grudnia wspieramy drużynę koszykarską Tauron Basket Ligi - KKS Siarka Tarnobrzeg S.A.

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów - razem możemy więcej!
Postaw na marketing w Internecie! Pomożemy Ci zbudować wizerunek i rozpoznawalność.

Tworzymy profesjonalne strony internetowe, dopasowane do Twoich potrzeb. Strony www budujemy w oparciu o systemy CMS umożliwiające samodzielne zarządzanie treścią przez Klienta.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, opieramy swoje realizacje na najnowszych technologiach. Nasze usługi wyróżnia wysoka jakość, oryginalność i szybka realizacja.
Zwiększ potencjał swojej firmy docierając do szerokiego grona odbiorców wykorzystując różne kanały e-marketingu.

Od marketingu szeptanego, przez prowadzenie fanpage'y na Facebook'u, kampanii Adwords - po sprzedaż i bezpośrdenią rekomendację naszych klientów potencjalnym usługobiorcom.
Neo Fusion zajmuje się kompleksowym promowaniem firm w Internecie. Z myślą o naszych Klientach tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe, dbamy o ich skuteczne pozycjonowanie, piszemy unikalne teksty oraz prowadzimy firmowe fanpage’e.

Oferujemy także stworzenie i prezentację Twojej wizytówki w popularnym serwisie branżowym www.neofirmy.net, zrzeszającym sprawdzone i renomowane firmy oraz przedsiębiorców z całej Polski.

Z nami Twój biznes rozwinie skrzydła!

Nasze atuty to:

  • • Koncentracja na budowaniu silnej relacji z Klientem
  • • Bogate doświadczenie w e-marketingu
  • • Kompetentny zespół konsultantów i ekspertów ds. IT
  • • Rzetelność i solidność usług
  • • Kreatywność i innowacyjność
W ofercie firmy Neo Fusion mają Państwo możliwość dobrania odpowiedniego pakietu dostosowanego do Państwa potrzeb, wymagań i budżetu.
Zobacz naszą ofertę
Zapoznaj się z naszym portfolio i dołącz do setek zadowolonych Klientów! Realizujemy projekty dla przedstawicieli różnych branż, uwzględniając szczególny charakter działalności Klienta.
Zobacz nasze realizacje
Współpracę z naszymi Klientami opieramy na długoterminowych relacjach. Z naszych usług korzystają firmy z różnych branż, skutecznie podnosząc swoją rozpoznawalność.

Dziękujemy naszym Klientom za powierzone nam zaufanie i wspólne sukcesy w zwiększaniu rozpoznawalności na rynku.
Co piszą o nas klienci?