Menu

design.  coding. graphic.

Michał Zieliński
graphic designer

Trochę o mnie

W kilku słowach o sobie samym

Cześć nazywam się Michał Zieliński. Jestem 31 letnim multi grafikiem designerem z Warszawy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w grafice komputerowej, potwierdzone wieloma ukończonymi projektami. Do każdego projektu podchodzę z pełnym profesjonalizmem. Jeśli chcesz zobaczyć moje prace zachęcam do obejrzenia mojego portfolio i pobrania mojego CV.

Jestem również współwłaścicielem i współtwórcą forum i sieci serwerów forum.eskill.pl, które przeznaczone jest dla graczy i fanów CS:GO ale i nie tylko.

MOJE UMIEJĘTNOŚCI

Również pasje
90%

Ps

Photoshop

90%

Ai

Illustrator

65%

Html

Html

65%

Css

Css

01. BRANDING DESIGN

Jest to zbiór symboli,  kolorów, elementów graficznych, które mają na celu identyfikowanie danej osoby lub firmy. Prawidłowe zaprojektowanie identyfikacji graficznej pozwala na budowanie solidnej marki rozpoznawalnej na rynku. Jest to zestaw zasad na podstawie, których planowane są wszystkie działania reklamowe. Podstawowym elementem tego zbioru jest LOGOTYP.

02.WEB DESIGN i UI/UX

Strony WWW i aplikacje aby były funkcjonalne i estetyczne muszą być wykonywane w oparciu o wcześniejsze planowanie i projektowanie. Gdy pierwsze etapy nie są wykonane prawidłowo ostatni etap, czyli wdrożenie produktu w życie, może okazać się bezcelowym. Odpowiednia wiedza na temat projektowania oraz wymagań klienta gwrantuje sukces projektu.

03.PROJEKTY INDYWIDUALNE

Każdy projekt jest inny. Indywidualne i rzetelne podejście do każdego z nich gwarantuje sukces i ostateczne pozytywne zakończenie prac projektowych. W przypadku dużych indywidualnych projektów jest to tym bardziej ważne ponieważ nawet najmniejszy element całego zbioru może w znacznym stopni wpłynąć na wygląd ogólny. 

MOJE PORTFOLIO

Najnowsze projekty

CIEKAWE FAKTY

O mojej pracy

2350

Godziny pracy

523

Zakończone projekty

622

Zadowoleni klienci

999

Wypite kawy

Pobierz pliki

Jeśli potrzebujesz projektu graficznego, wybierz odpowiedni BRIEF, wypełnij go i skontaktuj się ze mną. Odpowiem maksymalnie w przeciągu 24H i jestem pewny, że jestem w stanie Ci pomóc ;).

Strony Internetowe

Projektowanie grafiki i kodowanie.

Zaprojektuję nowoczesną, przejrzystą, responsywną oraz spełniającą Twoją oczekiwania stronę internetową - po prostu dobrą!

LOGO

Nowoczesne logo to podstawa wizerunku.

Profesjonalne i estetyczne LOGO to gwarancja natychmiastowej rozpoznawalność, zaufania, lojalności i podziwu dla Twojej firmy. Wykonam je dla Ciebie.

UI/UX

Tylko nowoczesne i funkcjonalne interfejsy.

Dzięki nowoczesnej i intuicyjnej koncepcji dla Twojej aplikacji lub strony WWW, stworzymy razem przyjazne środowisko dla Twoich użytków i klientów.

DTP

Wszystkie projekty związane z drukiem.

Projekty dla druku to nie CZARNA MAGIA. Świetne projekty i profecjonalnie przygotowane pliki do druku zapewnią jeszcze większą rozpoznawalność Twojej osoby lub firmy.

Social media

Projekty graficzne dla Twojego Funpage.

Doskonale wiem, że SOCIAL MEDIA to potężne narzędzie reklamy. Zaproponuję dla Was idealną i profesjonalną oprawę graficzną, która z pewnością zwiększy ilosć waszych "LAJKÓW".

Projekty indywidualne

Nowoczesne pakiety brandingowe.

Jeśli potrzebujecie kompleksowej obsługi zapraszam. Spójna oprawa graficzna firmy wielokrotnie zwiększy pozytywne postrzeganie waszej działalności wśród użytkowników.