Start

Firma MEBMED TRZNADEL to rodzinna firma, ktora powstała po przekształceniu z Usługowowego Zakładu Meblowego Mariusz Trznadel w Soninie. Firma prosperuje na rynku od 11 lat z 20 letnim doświadczeniem w sztuce tworzenia mebli. Słyniemy z solidności  wykonania, dostosowania się do potrzeb i możliwości klienta,   konkurencyjnej ceny.

 

Zajmujemy się produkcją mebli pod zamówienie klienta, spełniając wszelkie wymogi. Wykonujemy szereg zleceń dla klientów indywidualnych, jak tez dla firm, wystawiając faktury vat. W produkcji mebli wykorzystujemy dobrej jakości materiały, kierujemy się tradycją jak też nowoczesnością. Każdy klient jest zadowolony, gdyż nie tylko duże ale też najmniejsze zamówienie jest traktowane wyjątkowo. 

 

Kontakt klienta od momentu spotkania w miejscu wykonania mebli, przez pomiar, projektowanie, wykonanie i w końcowej fazie montaż jest tylko z jedna osobą : Mariusz Trznadel , przez co klient nie jest narażony na odwiedziny wielu projektantów, montażystów  i ciągłych poprawek związanych z niedomówieniami. 

 

Przyjmujemy także zlecenia przerobienia używanych  mebli.