Logo firmy
Sprzątanie mieszkań i biur

Sprzęt, którego używamy, jest renomowanych i uznanych na świecie firm takich jak: Karcher, Numatic, Kranzle, Lavor. 

Czytaj więcej
Jakość i rzetelność

KORSAR to synonim wysokiej jakości wykonywanych usług, terminowości i zaufania. Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta.


 

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Czytaj więcej

O nas

KORSAR to rodzinna Firma założona w 2008 roku. W polu naszego zainteresowania od początku było wnętrze i jego otoczenie. Najpierw budowa i remont… a teraz przyszedł czas na porządki.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie sprzątania. Nasza lokalizacja to Powiat Opatowski, jednak chętnie gościmy w ościennych i jeszcze dalej - z przyjemnością do Państwa dojedziemy jeśli tylko nas zaprosicie.

 W podzięce za gościnę oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług w Państwa domach, biurach i firmach.

Świadczymy również prace dodatkowe, jak sprzątanie po remontach, budowach, czyszczenie wykładzin dywanowych czy sprzątanie grobów.  Dbamy, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy z naszą Firmą, dlatego świadczone przez nas usługi zawsze wykonujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły. Alergia u dzieci, sierść pupila i inne nie stanowią dla nas problemu, są tylko wyzwaniem, które chętnie podejmiemy.

KORSAR to idealne rozwiązanie, jeśli cenisz swój czas, chcesz go poświęcić dla rodziny czy swoich pasji, a jednocześnie dbasz o porządek wokół siebie. 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję