Logo firmy
Oszczędzaj z nami!

W domu jednorodzinnym przez dach lub strop poddasza może uciekać od 15 do nawet 40% ciepła. Nie pozwól na to!

Czytaj więcej
Dlaczego my?

Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych, trwałych termo oraz hydro izolacji w technologii natrysku pianki poliuretanowej.

Czytaj więcej
Zadzwoń do nas

Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej

Szybkie i skuteczne ocieplane budynków

Bez względu na to czy jesteś na etapie budowy, czy remontu istniejącego budynku, szeroki wachlarz naszych usług związanych nie tylko z wykonwaniem ociepleń, ale również z modyfikacją lub całkowitą wymianą pozwoli zrealizować każdą inwestycję. Posiadamy wiedzę, umiejętności oraz sprzęt nie tylko do ociepleń natryskowych pianą czy wdmuchiwanych celulozą lub wełną, ale również urządzenia diagnostyczne do wykonywania badań termowizyjnych oraz testów szczelności. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.
60%
Oszczednosc na ogrzewaniu
Oszczedność na ogrzewaniu
100%
Redukcji mostków
Redukcja mostków termicznych
50%
poprawy izolacji akustyki
Poprawa izolacji akustycznej dachu
80%
poprawy izolacyjności
Poprawa izolacyjności termicznej stropodachu

Oferta izolacji budynków

Przekonaj się jak wygląda skuteczne ocieplanie elewacji, izolacji dachu, ocieplenie stropu czy kompleksowe ocieplanie domów!
Ocieplanie poddasza pianą poliuretanową
1.
Najbardziej efektywna z metod, stosujemy ją wszędzie tam, gdze mamy dostęp do ocieplanej poiwerzchni, poniewaz natrysk wykonujemy bezpośrednio na membranę dachową, plytę OSB lub pelne deskowanie. 10% efekt, bez laczeń, szpar, przewiewów przy zachowaniu elastycznosci oraz doskonale parametry zarówno latem i zimą.
Ocieplanie dachu na strychu budynku
2.
W zależności od materiału użytego wcześniej do ocieplenia dachu na przestrzeni mieszalnej, możemy zaprponować możliwie najlepszy materiał z Naszej oferty tak, aby nie zaburzać działania całej przegrody!
Ocieplanie stropodachów
3.
Ocieplenie stropodachow w budynkach wielorodzinnch (bloki): w zależności od onstrukcji, używamy materiałów wdmuchiwanych jak wełna celulozowa, bądź wełna skalna, aczkolwiek w przypadku dostępu od strychów, wykorzystujemy natryskowe piany PUR zamknięto komórkowe
Termoizolacja i hydroizolacja fundamentów
4.
Wykorzystując technologię natrysku jesteśmy wstnie poprzez odpowiednie dobranie pianki zamknięto komórkowej wykonać zarówno termo jak i hydroizolację fundamentów, zarówno w budynkach wznoszonych jak i w istniejącyc, minimalizując czas wykonania oraz tworząc idealną izolację bez łączeń.
Izolacja wodna za pomocą piany
5.
Podobnie jak w przypadku fundamentów możemy wykonać ocieplenie i izolację wodną za pomocą piany, ale możemy również wykonać samą hydroizolację, wykorzystując różnego roadzju powłoki polimocznikowe, które poprzez natrysk, stają się idealną hydroizolacją nawet oczek wodnych czy basenów.
Nowoczesne rozwiązania izolacji
6.
Posiadając w swojej ofercie wszystkie nowoczesne rozwiązania w wdziedzinie izolacj jesteśmy wstanie pomóc również wszystkim tym, którzy mają problemy z termiką istniejących budynków jak i z wszelkiego rodzaju nieszczelnściami hydroizolacji na tarasach czy dachach płaskich!

Start

Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace izolacyjne / budowlane nam zlecone zostaną solidnie wykonane.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy.