Strona firmy INSTAL-LUKI Łukasz Kisiała została zablokowana z powodu nieuregulowania płatności. Prosimy o kontakt - platnosci@neofusion.pl

O firmie

Nasza firma, posiada bogate doświadczenie w branży hydraulicznej jak i wykończeniowej. Na swoim koncie mamy wiele ciekawych, zrealizowanych projektów, którymi nie powstydziłby się nie jeden konkurent na rynku. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę oraz profesjonalizm całego naszego zespołu. Dbamy nie tylko o końcowy efekt, ale i o każdy detal wykonywanej pracy.  


Z zakresu hydrauliki specjalizujemy się w: wymianach i modernizacji starych instalacji sanitarnych, wymianach grzejników żeliwnych, wymianie i montażu nowych kotłów, montażach ogrzewania centralnego, instalacjach wodno-kanalizacyjnych, instalacjach ogrzewania podłogowego, przyłączach wodociągowych jak i w drobnych pracach hydraulicznych. Służymy także pomocą przy zakupie urządzeń hydraulicznych.


Wymagania estetyczne naszych klientów są równie ważne, dlatego nasza działalność obejmuje też wykończenia wnętrz. Gwarantujemy jakość i dokładność oraz troskę o każdy detal w pracach takich jak: układaniu glazury, terakoty, paneli ściennych jak i podłogowych, gładziach gipsowych, ściankach działowych, sufitach podwieszanych, usługach malarskich i wszystkiego rodzaju remontach.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!