Logo firmy
Produkcja i sprzedaż mebli

Najwyższej jakości meble dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej
Transport i montaż mebli

Profesjonalne i kompleksowe usługi na terenie Warszawy i okolic.

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

Nasi dorady odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Czytaj więcej

O nas

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą wyjątkową kolekcją mebli, która na pewno przypadnie Państwu do gustu. Firma Ibart specjalizuje się w produkcji i sprzedaży oryginalnych oraz klasycznych mebli, od mebli sklepowych i biurowych, aż po meble domowe. Projektujemy i wykonujemy zamówienia indywidualnie dopasowane do potrzeb Klientów.

Wieloletnie doświadczenie Ibart w zakresie wykonywania mebli, gwarantuje wysoką jakość naszych produktów i usług. Praca jaką realizujemy jest dla nas pasją i powodem do dumy. Z tego powodu każdy klient może liczyć na szczególne rozpatrzenie swojego zlecenia.

Poza produkcją mebli zapewniamy transport mebli i ich montaż na terenie całej Warszawy i okolic. Wykonujemy projekty kuchni na wymiar i aranżacje każdego pomieszczenia.

Cena jest dla nas drugorzędowa i ustalana indywidualnie, dostosowana do zamówienia. Jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje.

Współpracujemy również z najlepszymi firmami remontowymi.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję