facebook
Instalacje elektryczne

Wykonujemy instalacje elektryczne w powiecie Łańcut, Rzeszowie i okolicach.

Zobacz
Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta, dlatego usługi elektryczne świadczymy solidnie, fachowo i w konkurencyjnych cenach.

Zobacz
Zadzwoń do nas

Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z naszej kompleksowej oferty.

Zobacz

Start

Trudno dziś wyobrazić sobie, życie bez energii elektrycznej. Używamy codziennie wielu sprzętów korzystających z energii elektrycznej. Dobrze wykonana instalacja elektryczna w domach, mieszkaniach, garażach czy w lokalach użytkowych jest gwarancją jej bezpiecznego i bezproblemowego używania przez wiele lat. Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne w domach, placówkach handlowych pod przyłącz kas fiskalnych, komputerów z oprzyrządowaniem, monitoringu - zgodnie z dyspozycją klienta.

W wykonanej przez Nas instalacji elektrycznej dokonujemy okresowych przeglądów technicznych. Na życzenia wykonujemy pomiar w obiektach budowlanych. Działamy na terenie województwa podkarpackiego. Jesteśmy w stanie przeprowadzić pomiary po uprzednio wykonanej instalacji. Opracowujemy kosztorysy oraz wycenę przedsięwzięć i modernizacji instalacji elektrycznej.

DOKONUJEMY TŁUMACZENIA NA JĘZYK POLSKI I ANGIELSKI REGULAMINÓW, INSTRUKCJI OBSŁUGI INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ, URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH, MASZYN, SIŁOWNIKÓW, ZALECEŃ BHP ITP.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie projektu instalacji elektrycznej, instalacji multimedialnych, konserwacji, remontów i usterek technicznych, pomiaru parametrów technicznych - prosimy o kontakt. Postaramy się Państwu odpowiedzieć i wyjaśnić wszelkie nurtujące Was wątpliwości.