Logo firmy
Transport międzynarodowy

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować transport do każdego kraju Unii Europejskiej.

Czytaj więcej
Jakość i rzetelność

Towary są odpowiednio zabezpieczane przed transportem, aby zapobiec ich zniszczeniu.

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

W celu uzgodnienia warunków transportu lub najmu busa zapraszamy do kontaktu.

Czytaj więcej

O nas

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu usług transportowych na terenie całej Polski oraz zagranicą. Przewozimy różnego rodzaju towary nieprzekraczające 3,5 tony. Wiemy, że czas to pieniądz i jeśli zależy Państwu na szybkim transporcie towaru, bus będzie idealnym środkiem na terminowe dostarczenie ładunku. Ponieważ wiemy jak ważna jest niezawodność, dbamy o stan techniczny naszych aut. Nasze busy nie przekraczają 2 lat.

Docieramy do wiekszości krajów Unii Europejskiej – Niemcy, Włochy, Francja, Austria, Szwajcaria itd. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować transport do każdego kraju UE.

Przewozy ładunków wykonujemy pojazdami do 3,5 t czyli tzw. busami, które są zwolnione z obowiązku używania tachografów. Zarówno w Polsce, jak i w większości państw UE czas pracy kierowców takich pojazdów nie podlega więc kontroli drogowej. Dzięki temu zapewniamy szybką, profesjonalną obsługę oraz terminowe dostawy Państwa ładunków.

Dysponujemy busami z 2015 r., które posiadają przesuwane drzwi boczne, co daje możliwość załadunku towarów zarówno z tyłu, jak i boku.

Towary są odpowiednio zabezpieczane przed transportem i umieszczane w odpowiedni sposób, który wyklucza zniszczenie podczas przejazdu.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję